HATARTALANUL! Szabadegyháza
A települési önkormányzatok szociális célú tüzelőanyag vásárlásához kapcsolódó támogatása jogcímen a központi költségvetés szociális tüzelőanyag, ezen belül keménylombos tűzifa vásárlásához támogatást biztosított Szabadegyháza Község Önkormányzata számára.

Tájékoztató

A települési önkormányzatok szociális célú tüzelőanyag vásárlásához kapcsolódó támogatása jogcímen a központi költségvetés szociális tüzelőanyag, ezen belül keménylombos tűzifa vásárlásához támogatást biztosított Szabadegyháza Község Önkormányzata számára. A támogatás alapján 99 erdei m3 keménylombos tűzifa kiosztására lesz lehetőség.

A Képviselő-testület az előírásoknak megfelelően a támogatással kapcsolatos önkormányzatii rendeletét megalkotta.

A rendelet letölthető innen: Rendelet

A kérelmet nyomtatvány letölthető innen: Kérelem nyomtatvány

Szabadegyháza, 2018. november 19.

Nagy András Botond

jegyző