HATARTALANUL! Szabadegyháza
Tájékoztatás a polgári házasságkötésekről!

Tájékoztatás a polgári házasságkötésekről!

A koronavírus járvány miatt érvényben lévő veszélyhelyzet kapcsán a Szabadegyházai Polgármesteri Hivatal házasságkötő termében a polgári házasságkötés alkalmával az anyakönyvvezetőn és segítőjén kívül - figyelemmel a védelmi intézkedésekről szóló 168/2020. (IV. 30.) Korm. rendelet szerinti védőtávolságra és a házasságkötő terem befogadóképességére – 19 fő tartózkodhat.

Ezen intézkedés 2020. május 18-tól visszavonásig marad érvényben.

A 2020. március 17-én kelt a „Tájékoztatás a polgári házasságkötésekkel kapcsolatos rendkívüli intézkedésekről!" című intézkedés a mai nappal visszavonásra kerül.

Szabadegyháza, 2020. május 18.

Nagy András Botond s.k.

jegyző

Letölthető tájékoztató