HATARTALANUL! Szabadegyháza
Az önkormányzat a tragédiát követően jelezte a szülőknek, hogy mindenben támogatjuk a családot.

Összefogtunk Szabadegyházán

Május 21-én autóbalesetben elhunyt egy 14 éves szabadegyházi kisfiú. Mindannyiunkat mélyen megrázott a tragédia, ennél nagyobb fájdalom nem érhet egyikünket sem. Őszinte részvétem a családnak. A helyi családsegítő munkatársaival, az iskolaigazgatóval és a körzeti megbízottal már szombaton felkerestem a családot, melegételt és élelmiszercsomagot vittünk nekik. Emellett még aznap jeleztük a szülőknek, hogy az önkormányzat átvállalja a temetés minden költségét, valamint pszichológiai segítséget biztosít az édesanya, az édesapa, a testvérek és „Jocó" iskolatársai számára. Semmi esetre sem hagyjuk magukra őket, minden segítséget megadunk most és a későbbiekben is.