HATARTALANUL! Szabadegyháza
Szabadegyházán a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság március 1-jétől kötelező kéményellenőrzést végez.

Tisztelt Ingatlanhasználó!

Értesítem, hogy Szabadegyháza településen 2017. március 1. napjától kötelező kéményellenőrzést végzünk.

Ha a fent meghatározott első időpontban a kéményipari tevékenységet ellátó az égéstermék-elvezető ellenőrzését nem tudja elvégezni, a kéményellenőrzés második időpontjáról külön értesítést küld az ingatlanhasználónak.

A munkavégzés során a kéményseprő minden használatban lévő kéményt tüzetesen megvizsgál. A vizsgálat során ellenőrzi a kémények állapotát, a szükséges tartozékok meglétét és azok megfelelőségét. Amennyiben a kéményben a megfelelő működést korlátozó anyag található, azt a kéményseprő a rendelkezésre álló kéményseprőszerszámokkal megkísérli eltávolítani. A munkavégzés során tapasztaltakról, illetve a legfontosabb tudnivalókról a kéményseprő a helyszínen írásban és szóban tájékoztatja az ingatlantulajdonosokat.

KÉMÉNY ZRT. székhelye: 8000 Székesfehérvár, Kertalja u. 11.
Ügyfélszolgálat helye: 8000 Székesfehérvár, Kertalja u. 11.
Telefon: 22/550-100
Email: kemenyzrt@kemenyzrt.hu
Ügyfélfogadás ideje:
Hétfő, kedd, csütörtök, péntek: 8-12 óra
Szerda: 7-19 óra

Hatósági felügyeletet ellátó tűzvédelmi szerv:

Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság (8000 Székesfehérvár, Szent Flórián körút 2.)

Kémény Zrt.