HATARTALANUL! Szabadegyháza
Áramszünet december 19-én!

Tisztelt Szabadegyházi Lakosok!

Az E.ON folyamatos korszerűsítést hajt végre hálózatán. A tervszerű beavatkozások biztonságos elvégzése érdekében elengedhetetlen a vezeték időszakos feszültségmentesítése.

A szükséges munkálatok elvégzése érdekében

2016. december 19-én, hétfőn 8 órától várhatóan 15 óráig

Szabadegyháza Szabadság tér (református templom, művelődési ház), István u. 1-33., 2-40. (tűzoltóság, posta), Ady Endre utca, Rákóczi F. u., Kossuth L. u. (polgármesteri hivatal) területén áramszünet lesz.

A szolgáltatás átmeneti szüneteltetése miatt kérjük megértését!

A tervezett üzemszünetekről a www.eon.hu oldalon tájékozódhat.

A balesetek megőrzése érdekében felhívjuk figyelmét, hogy az áramszünet ideje alatt hálózathoz csatlakoztatott áramfejlesztőt használni csak az E.ON-nal megkötött - a leválasztás feltételeit tartalmazó - üzemviteli megállapodás előírásai szerint szabad. Ezzel kapcsolatos bejelentéseit a 74/505-700 telefonszámon várják (Szekszárdi Régióközpont).


E.ON