Jelöltállításhoz szükséges ajánlások száma

IDŐKÖZI VÁLASZTÁS

A SZAVAZÁS NAPJA: 2016. JÚLIUS 17., (VASÁRNAP)

A SZAVAZÁS 6.00 ÓRÁTÓL 19.00 ÓRÁIG TART.

A választópolgárok a névjegyzékbe történt felvételükről 2016. május 30-áig kapnak értesítést.

Ajánlás

Jelöltet ajánlani ajánlóíven lehet. Egy választópolgár több jelöltet is ajánlhat, de egy jelöltre csak egy érvényes ajánlást tehet.

Szabadegyháza községben a polgármesterjelölt állításhoz szükséges ajánlások száma: 56

Szabadegyháza községben egyéni listás képviselőjelölt állításhoz szükséges ajánlások száma: 19

Jelöltet ajánlani: 2016. május 30-tól 2016. június 13-án 16.00 óráig lehet.

Szavazás

A választópolgár személyesen, a lakóhelye szerinti szavazókörben szavazhat, mely az értesítőn feltüntetésre kerül.

Részletes tájékoztatásért forduljon a Polgármesteri Hivatalban működő Helyi Választási Irodához (2432 Szabadegyháza, Kossuth utca 2.) vagy látogassa meg a www.szabadegyhaza.hu weboldalt.

HELYI VÁLASZTÁSI IRODA

A HVI határozata itt olvasható