A 60 évnél idősebb szabadegyházi lakosoknak ingyenes védőoltást biztosít önkormányzatunk.

A 60 évnél idősebb, szabadegyházi lakcímmel rendelkező (és ténylegesen Szabadegyházán élő) lakosok számára önkormányzatunk ingyenesen biztosítja a pneumococcus okozta tüdőgyulladás elleni védőoltást. (A konjugált védőoltás ára egyébként 16.018,- Ft).

Érdeklődjön dr. Goda László háziorvosnál a 25/478-605-ös telefonszámon a 30/638-4247-es telefonszámon, illetve személyesen a rendelőben!
Első körben a 2017. december 15-éig beérkező igények alapján rendeljük meg az oltóanyagot. A későbbiekben, további igények felmerülése esetén lehetséges még védőoltás beadatása.
Miután az érintett korosztály nem feltétlenül az internetről tájékozódik, kérünk mindenkit, a hirdetmény megosztásán kívül értesítse erről a lehetőségről 60 év feletti rokonait, ismerőseit!