Szabadegyháza Község Önkormányzata beiskolázási segélyt biztosít nappali tagozaton tanuló, szabadegyházi lakhellyel rendelkező középiskolások részére.

Nappali tagozatos középiskolások, figyelem!

Benyújtandó dokumentumok:
- iskolalátogatási bizonyítvány (2016/17-es tanévre szóló, középiskolai bélyegzővel ellátott legyen!)
- települési támogatás iránti kérelem nyomtatvány kitöltése
18. évet betöltöttek saját nevükre kérhetik a támogatást. Fiatalkorú esetében a szülő igényelheti. (A beiskolázási segély esetén az elbírálás módja jóval kedvezőbb, mint a települési támogatásé, tehát aki szabadegyházi, nappali tagozatos középiskolás, nyújtsa be a dokumentumokat!)
A kérelem és iskolalátogatási bizonyítvány benyújtásának határideje: szeptember 20.
A postai kiutalás időpontja: legkésőbb 2016. szeptember 30-a.
A fenti határidő jogvesztő, a később benyújtott kérelmeket nem tudjuk elfogadni.
További információ: a szociális irodában Tóthné Szilviánál és Szabó Gabriellánál.